Страхування пожежних дружин « АСКО-Медсервіс
З легким серцем
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 +380 (67) 249-07-72 0 800 500-788

Страхування пожежних дружин

Обов’язкове страхування працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд). На підприємствах з чисельністю понад 50 працівників законодавчо передбачено створення добровільних пожежних дружин. Їх члени – сміливі та мужні люди, які у випадку пожежі несуть відповідальність за зменшення її наслідків та безпеку інших працівників і піддають себе великій небезпеці. Для захисту їхнього життя та здоров’я під час виконання своїх обов’язків передбачене обов’язкове страхування працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд).

Страховим випадком вважається загибель (смерть), поранення (контузія, травма або каліцтво), захворювання, одержані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії застрахованим, який виконував свої обов’язки згідно з наказом або дорученням.
Ймовірність загибелі під час пожежі дуже незначна, але це не дає права відмовлятися від страхування та позбавляти гарантій родини добровільних пожежників.
Вартість даної страховки так само невелика.

Максимальний страховий тариф становить 0,5 % від страхової суми за кожного застрахованого. Максимальний обсяг відповідальності страховика (тобто страхова сума) встановлюється у розмірі десятирічної заробітної плати застрахованого за його посадою на день страхування.

Обов’язкове страхування працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд) допоможе Вам надати працівникам, які є членами дружин, та їх родинам певні гарантії, відмітити їх готовність ризикувати собою. Люди обов’язково оцінять Вашу турботу про них.

За телефоном (044) 247-40-70 або електронною поштою: office@ams.com.ua Ви можете звернутися із запитаннями до наших спеціалістів.