Страхування відповідальності « АСКО-Медсервіс
З легким серцем
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 +380 (67) 249-07-72 0 800 500-788

Страхування відповідальності

Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами здійснюється на підставі Ліцензії АВ № 528605 від 07.04.2010 та Правил добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту і відповідальності перевізника) №15 від 01.12.2005 р.

Страхування здійснюється на випадок настання відповідальності суб’єкта підприємницької діяльності перед третіми особами щодо відшкодування шкоди, завданої життю, здоров’ю, майну третіх осіб внаслідок господарської діяльності, пов’язаної з володінням, користуванням, розпорядженням майном.

Можуть бути застраховані:

Страхування відповідальності державного реєстратора. Детальніше на сторінці продукту страхування державного реєстратора.

Страхування професійної відповідальності митного брокера. Детальніше про це на сторінці страхування митного брокера

Відповідальність товаровиробника та реалізатора. Приклад: відповідальність СТО гарантійного обслуговування (відповідальністю за якість реалізованого товару споживачеві протягом гарантійного сроку).

Відповідальність компаній, що працюють у сфері послуг. Приклад: відповідальність охоронної компанії стосовно відшкодування збитку, завданого майну третіх осіб внаслідок несподіваної події, що сталася в результаті ненавмисних дій в процесі здійснення господарської діяльності щодо надання охоронних послуг на конкретних об`єктах, взятих під охорону, на які поширюється страхове покриття. Так само можна застрахувати відповідальність інших підприємств сфери послуг: автомийок, автостоянок, хімчисток тощо.

Відповідальність орендаря. Добровільне страхування цивільної відповідальність орендаря є одним із популярних продуктів. Страховим випадком буде несподівана і ненавмисна подія (пожежа, вибух, побутовий або аварійний витік води із водопровідної, каналізаційної чи теплової мережі та ін.), що відбулася протягом дії договору та спричинила відповідальність орендаря за заподіяння шкоди майну, що орендується.

Відповідальність проектувальників та архітектурних бюро. Приклад: відповідальність проектувальника відшкодувати майновий збиток, завданий Вигодонабувачу внаслідок неналежного виконання архітектурно-проектної документації, що призвело до відмови у затвердженні розробленої для Вигодонабувача архітектерно-проектної документації уповноваженою на те державною експертною комісією.

Відповідальність учасників та переможців тендерних закупівель. Детальніше про це на сторінці тендерне страхування.

Відповідальність готельно-туристичних комплексів та організаторів видовищних заходів та інших компаній.

Щоб визначити перелік ризиків діяльності для Вашого підприємства та отримати консультацію зі страхування надішліть запит із темою “Страхування відповідальності” на office@ams.com.ua
або телефонуйте нам:

(044) 247-40-70