Тендерне страхування « АСКО-Медсервіс
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788

Тендерне страхування

Страхування відповідальності учасника тендеру, а також страхування відповідальності переможця тендеру здобуває популярність. Страхова компанія “АСКО-Медсервіс” пропонує страхові гарантії учасникам тендерів на підставі ліцензій АВ №528605АВ № 528607 від 07.04.2010.

Вимоги до тендерного забезпечення встановлює Замовник торгів. На сьогодні найчастіше у якості тендерного забезпечення використовуються банківські гарантії. Проте страхова гарантія у вигляді договору страхування, як вид тендерного забезпечення, має свої переваги.

В силу страхової гарантії страхова компанія гарантує перед Замовником торгів виконання учасниками чи переможцями торгів їх обов’язків, що випливають із тендерної документації чи договору про закупівлю, відповідно.

Для учасників тендеру, а особливо для його переможців, страхування є найкращою альтернативою банківським гарантіям. У багатьох випадках страховий платіж складає меншу суму, ніж комісійні за банківську гарантію. Укласти договір страхування простіше та швидше, ніж оформити банківську гарантію. Це значно економить часові ресурси, особливо, коли сума забезпечення досить велика і для отримання банківської гарантії необхідно оформляти заставу. Крім того, при укладенні договору страхування не відволікаються активи компанії, які у випадку банківських гарантій перебувають на депозитному рахунку. Ми не вимагаємо фінансової звітності. Таким чином, страхування як метод забезпечення, робить тендер більш привабливим для учасників, а отже замовники мають можливість обирати з більшої кількості пропозицій.

Страхова компанія „АСКО-Медсервіс” має значний досвід надання послуг з тендерного забезпечення як для учасників тендеру, так і для переможця тендеру, та надає рекомендацій постійних клієнтів за необхідності. Страхування здійснюється на всій території України.

Тендерне страхування може використовуватися при державних закупівлях. Страхова гарантія надається згідно з діючим законодавством:

-Частина 1 Статті 560 Цивільного кодексу України;
-Статті 24 и 26 Закону України “Про здійснення державних закупівель” № 1197-VII від 10.04.2014;
-Пункт 20 Статті 6 Закону України “Про страхування” № 85/96-ВР від  07.03.1996.

Щоб отримати розрахунок вартості страхування фінансового ризику невиконання договору про закупівлю,  заповніть анкету-заяву та надішліть її на скриньку office@ams.com.ua з темою “Тендерне страхування”.

Щоб отримати розрахунок вартості страхування на випадок настання відповідальності учасника або переможця тендерної закупівлі щодо відшкодування збитків внаслідок недотримання вимог тендерної документації, заповніть відповідну анкету-заяву та надішліть її на скриньку office@ams.com.ua з темою “Тендерне страхування”. Заява буде розглянута протягом години у робочий день.

Найбільш вигідним для компаній, що регулярно подають пропозиції у тендерних закупівлях, буде страхування на умовах  генерального договору.

Отримайте консультацію щодо придбання страхової гарантії, зателефонуйте на номери:
(044) 247-40-70 
або заповніть онлайн-форму нижче.
Оперативну відповідь гарантуємо.