Програми страхування від нещасних випадків для дорослих « АСКО-Медсервіс
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788

Програми страхування від нещасних випадків для дорослих

Страхування від нещасних випадків – найбільш простий та вигідний спосіб убезпечити себе і свою родину від неочікуваних неприємних подій та компенсувати витрати, що з ними пов’язані. Страхова компанія бере на себе зобов’язання відшкодувати матеріальні витрати при настанні тимчасової або повної втрати працездатності, інвалідності та сплати страхової суми у випадку смерті Застрахованої особи.

Договір страхування від нещасних випадків комбінує наступні ризики:
– Тимчасова втрата працездатності внаслідок нещасного випадку
– Первинна інвалідність внаслідок нещасного випадку
– Смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку

Застрахованими є дієздатні особи віком 17 – 70 років.

Програми страхування від нещасних випадків:

1) Страхування життя позичальників

Більшість банків вимагають від позичальника укласти договір страхування життя від нещасних випадків. Страхова сума за договором встановлюється у розмірі заборгованості за кредитом (у гривнях за офіційним обмінним курсом на день укладення договору страхування).

Договір страхування укладається на рік. Кожного року страхування поновлюється, а страхова сума переглядається (зменшується згідно з графіком погашення кредиту)

2) Страхування спортсменів

Договір страхування укладається з особою, що займається спортом на професійному чи аматорському рівні самостійно, з тренером або відвідує фітнес- клуб. Також договір стане у нагоді, якщо Ви плануєте разовий активний відпочинок чи спортивні заняття. Не всі спортивні комплекси надають послуги страхування, тому про укладення договору потрібно подбати заздалегідь. Види спорту обирає клієнт, найпоширеніші: бадмінтон, біатлон, буєрний спорт, волейбол, гімнастика художня, орієнтувальний спорт, вітрильний спорт, лижні гонки, плавання, радіоспорт, теніс, важка атлетика, акробатика, бейсбол, велоспорт, водяне поло, боротьба, водяні лижі, пауерліфтінг, веслування, лижне двоборство, легка атлетика, пожежно-прикладний спорт, стрибки у воду, планерний спорт, стрільба, фехтування, фігурне катання, альпінізм, баскетбол, бобслей, бокс, гімнастика спортивна, кінний спорт, карате, гірськолижний спорт, дельтапланеризм, ковзанярський спорт, стрибки на лижах із трампліну, підводний спорт, поло, регбі, ручний м’яч, подорожі і походи із гірським ландшафтом, сучасне п’ятиборство, санний спорт, спідвей, хокей, фрістайл, футбол, шорт-трек, ралі.

Страховий платіж визначається індивідуально в залежності від виду спорту, терміну дії договору та страхової суми.

3) Страхування від нещасних випадків на транспорті

За цією програмою можуть страхуватись водії та пасажири транспортного засобу, учні автошколи. Страхова сума обирається клієнтом і зазначається у договорі страхування. Страховий платіж залежить від розміру страхової суми, виду транспорту, терміну дії договору страхування.

В Страховій компанії “АСКО-Медсервіс” діє спеціальна програма для клієнтів, що придбають поліс обов’язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілки).

4) Страхування під час відпочинку та осіб у службових відрядженнях

Дія договору страхування розповсюджується на осіб, що від’їжджають у туристичні поїздки, по путівкам, на відпочинок, перебувають на оздоровленні в санаторії; а також на осіб, що перебувають у службових відрядженнях та мешкають в готелях. Особливістю таких договорів страхування є можливість укласти договір не на рік, а на кількість діб відрядження чи відпустки.

Розрахувати вартість договору можна за телефонами:
(044) 247-40-70

або надіславши запит на пошту: office@ams.com.ua