Страхування дітей від нещасних випадків « АСКО-Медсервіс
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788

Страхування дітей від нещасних випадків

Страхування дітей та школярів від нещасних випадків має на меті захистити дитину під час навчання у школі, літнього відпочинку, тренування у спортивному гуртку, участі у спортивних змаганнях.  
Страхова компанія бере на себе зобов’язання відшкодувати матеріальні витрати при настанні тимчасової або повної втрати працездатності, що сталися через нещасний випадок.
Договір страхування стане у нагоді під час навчання у приватній школі, а також  якщо дитина бере участь у спортивних змаганнях, де обов’язкова умова – надання страхового захисту.

Договір страхування від нещасних випадків включає наступні ризики:
-Тимчасова втрата працездатності внаслідок нещасного випадку
-Первинна інвалідність внаслідок нещасного випадку
-Смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку
Страхувальниками за договором  є батьки або найближчі родичі дитини.
Застрахованими є діти від 3 до 16 років.

Програми страхування дітей від нещасних випадків:

1)    страховий захист поширюється на Застраховану особу під час її участі у тренувальних заходах, офіційних спортивних турнірах, змаганнях, олімпіадах

Договір страхування укладається на рік, або на час проведення змагань.
Мінімальний строк страхування 5 днів.
Страхова сума обирається індивідуально клієнтом від 1 000 до 50 000 грн.
Вид спорту зазначається в договорі страхування. Найпоширеніши види: бадмінтон, біатлон, буєрний спорт, волейбол, гімнастика художня, орієнтувальний спорт, вітрильний спорт, лижні гонки, плавання, радіоспорт, теніс, важка атлетика, акробатика, бейсбол, велоспорт, водяне поло, боротьба, водяні лижі, пауерліфтінг, веслування, лижне двоборство, легка атлетика, пожежно-прикладний спорт, стрибки у воду, планерний спорт, стрільба, фехтування, фігурне катання, альпінізм, баскетбол, бобслей, бокс, гімнастика спортивна, кінний спорт, карате, гірськолижний спорт, дельтапланеризм, ковзанярський спорт, стрибки на лижах із трампліну, підводний спорт, поло, регбі, ручний м’яч, подорожі і походи із гірським ландшафтом, сучасне п’ятиборство, санний спорт, спідвей, хокей, фрістайл, футбол, шорт-трек, ралі.
Страхові платежі розраховуються індивідуально в залежності від виду спорту та періоду страхування та обраної страхової суми.

2)    страховий захист поширюється  на нещасні випадки, що сталися під час перебування застрахованої особи на навчанні

Договір страхування укладається на рік, або на час навчання. Включає ризики заняття спортом на уроках фізкультури.
Страхова сума обирається індивідуально страхувальником від 1 000 до 50 000 грн. За бажанням клієнта може прописуватись місце дії договору страхування – навчальний заклад.

3)    страховий захист поширюється  на нещасні випадки, що сталися під час канікул,  під час відпочинку   у  літніх таборах.

Договір страхування укладається на термін від 15 днів до одного року. Включає ризики заняття аматорським спортом. Страхова сума обирається індивідуально страхувальником від 1 000 до 50 000 грн.

Розрахувати вартість договору можна по телефонам:
(044) 247-40-70
або надіславши запит на пошту: office@ams.com.ua