Туристичне страхування « АСКО-Медсервіс
З легким серцем
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788

Туристичне страхування

Туристичне страхування або страхування медичних та інших витрат подорожуючих – обов’язкова умова для здійснення подорожі за кордон.

Страхова компанія “АСКО-Медсервіс” здійснює туристичне страхування на підставі ліцензій: Серії АВ №528600, Серії АВ №528596, Серії АВ №528607 та Серії АВ №528605

Договір туристичного страхування забезпечує страховий захист та необхідну допомогу подорожуючому (Застрахованій особі) при різних негараздах, що можуть статися з ним під час здійснення подорожі за кордон.

Перелік послуг, зокрема, включає:
– організацію та оплату необхідної медичної допомоги при розладах здоров’я Застрахованої особи внаслідок хвороби чи нещасного випадку,
– транспортні, юридичні, консультаційні та інші послуги, відповідно до обраної Програми страхування.

Дія страхового захисту за договором туристичного страхування починається з моменту перетину подорожуючим кордону України і це означає, що з цього часу відповідальність за оплату витрат з надання йому екстреної допомоги несе страхова компанія. Організацію необхідної допомоги та усі технічні питання з обслуговування Застрахованої особи, що потребує допомоги за кордоном, бере на себе партнер страхової компанії – міжнародна асистуюча компанія “Smile Assistance”.

Страховий захист діє по всьому світу, за виключенням країни постійного проживання Застрахованої особи, зон збройних конфліктів, країн, до яких застосовані економічні або військові санкції ООН, держав (територій держав), в межах яких знайдені та визнані джерела епідемій, а також держав, при відвідуванні яких велика ймовірність заподіяння шкоди життю та/або здоров’ю людей.

Строк дії страхового захисту може відповідати сумарному ліміту перебування подорожуючого за кордоном (мультивіза) або тривалості однієї подорожі.

Туристичне страхування від Страхової компанії “АСКО-Медсервіс” передбачає широкий вибір опцій та Програм страхування в залежності від індивідуальних потреб Клієнта та особливостей запланованої подорожі.

Компанія пропонує клієнтам комплексний продукт туристичного страхування, що може включати не тільки страхування медичних та інших витрат подорожуючого, а й страхування його від нещасних випадків, страхування на випадок неможливості здійснити заплановану подорож та страхування відповідальності подорожуючого.

Придбайте Договір туристичного страхування від Страхової компанії “АСКО-Медсервіс” – Ви отримаєте комплексний страховий захист,  подорожуйте впевнено!

Замовте договір страхування за допомогою онлайн-форми чи зателефонуйте за номерами:
(044) 247-40-70

Умови доставки по м. Києву
Доставка поліса вартістю понад 350 грн безкоштовна, вартістю до 350 – 25 грн.
Якщо заявку відправлено до 10.00 у робочий день, доставка відбувається в той же день.
Заявку відправлено після 10.00 у робочий день чи в будь-який час у вихідні – доставка відбувається наступного робочого дня.
Якщо у Вас термінове замовлення, уточнити можливість доставки можна за телефоном (044) 247-40-70

 

«Країни Європи» - територія країн СНД (крім України), Балтії та Європи (включаючи Кіпр, Ізраїль, Туніс), крім країн: Об’єднані Арабські Емірати, Туреччина, Єгипет, Болгарія
«Країни Європи - 2» – територія країн СНД (крім України), Балтії та Європи (включаючи Кіпр, Ізраїль, Туніс, Об’єднані Арабські Емірати, Туреччину, Єгипет, Болгарію)
«Весь світ» – територія країн всього світу, крім країн Північної та Південної Америки, Австралії, Японії, Нової Зеландії та Таїланду
«Весь світ - 2» – територія країн всього світу, включаючи країни Північної та Південної Америки, Австралію, Японію, Нову Зеландію та Таїланд
СТАНДАРТ (А)
 • Основна програма з медичного страхування
Від 0,32 EUR/USD день
КОМФОРТ (С VIP)
 • Основна програма з медичного страхування
 • Відвідування членом сім’ї
 • Повернення додому неповнолітніх дітей
 • Позапланове повернення через розлад здоров’я чи за сімейними обставинами
 • Проїзд працівника, який заміщує Вас на роботі
 • Втрата документів
 • Юридична допомога
 • Багаж
Від 0,45 EUR/USD день
АВТО-ТУР (D AUTO VIP)
 • Основна програма з медичного страхування
 • Відвідування членом сім’ї
 • Повернення додому неповнолітніх дітей
 • Позапланове повернення через розлад здоров’я чи за сімейними обставинами
 • Проїзд працівника, який заміщує Вас на роботі
 • Втрата документів
 • Юридична допомога
 • Багаж
 • Автотехнічна допомога
Від 0,5 EUR/USD день
грн
, ,
гривень

Дані поліса заповнюються на англійській мові згідно з даними закордонного паспорту Застрахованої особи або проїзного документу дитини.