Зелена картка « АСКО-Медсервіс
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788

Зелена картка

Картка міжнародного автомобільного страхування (International motor insurance card) називається Зеленою карткою завдяки кольору бланку поліса.

Зелена картка” – це єдина Міжнародна система страхування цивільної відповідальності власників (водіїв) транспортних засобів, які виїжджають за кордон, перед третіми особами за шкоду, спричинену цими транспортними засобами.

Україна долучилася до цієї системи у 1997 році. Поліс “Зелена картка” дійсний тільки для транспортних засобів, зареєстрованих в Україні.

Згідно з ст. 16 Закону України „Про страхування” водій автомобіля, який виїжджає за межі України, зобов’язаний придбати „Зелену картку”, без якої він не зможе перетнути державний кордон.

Партнером страхової компанії “АСКО-Медсервіс” зі страхування цивільної відповідальності власників (водіїв) транспортних засобів, які виїжджають за кордон, є страхова компанія “ПЗУ Україна”

Переваги страхування Зеленої картки в Страховій компанії “АСКО-Медсервіс”:

1) Поліс реєструється в базі МТСБУ, що гарантує законність та захист: від перевірки на кордоні до виплат страхового відшкодування;
2) Безкоштовна швидка доставка Києву;
3) Спеціальний подарунок – патріотична наліпка UA;
4) Заощаджуйте час – придбайте одночасно з полісом туристичного страхування.