Історія « АСКО-Медсервіс
З легким серцем
+380 (44) 247-40-70 0 800 500-788
+380 (44) 247-40-70 +380 (67) 249-07-72 0 800 500-788

Історія

Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» була заснована 14 жовтня 1993 року, шляхом реорганізації страхової компанії «АСКО-Житомир ЛТД», створеної раніше холдинговою компанією «АСКО» (м.Москва).

Символічно, що день народження «АСКО-Медсервіс» припав на свято Покрови, яка з давніх часів була своєрідним оберегом України та заступницею українського козацтва.

З перших днів заснування Компанія розпочала активну діяльність на страховому ринку Житомирщини, спеціалізуючись на медичному страхуванні. Протягом 10 років основна увага була приділена розвитку та вдосконаленню саме цього виду страхування, що дало змогу накопичити значний досвід.

16 березня 1999 року Компанія приєдналася до Асоціації «Українське медичне страхове бюро», а з травня 1994 року «АСКО-Медсервіс» стала і продовжує бути дійсним членом Ліги страхових організацій України.

У 2002 році керівництво Компанії  взяло курс на реорганізацію. Першими значними кроками до цієї мети стали переїзд центрального офісу з Житомира до Києва та збільшення статутного фонду до 5,04 млн грн.

За короткий проміжок часу було отримано ліцензії та розроблені страхові продукти з 19 видів добровільного та обов’язкового страхування.

30 квітня 2003 року Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» стала асоційованим членом Моторного (транспортного) бюро України.

У 2005 році статутний фонд Компанії було збільшено до 10,08 млн грн, що сприяло зростанню обсягів залучених страхових премій. З кінця 2005 року та протягом 2006 року «АСКО-Медсервіс» отримала нові ліцензії на здійснення страхової діяльності по наступних видах страхування: відповідальність перед третіми особами, страхування вантажів, від вогневих ризиків та явищ, виданих та прийнятих гарантій, кредитів, страхування КАСКО, майна, відповідальності суб’єктів перевезень небезпечних вантажів, цивільної відповідальності суб’єктів господарювання на об’єктах підвищеної небезпеки, страхування від нещасних випадків, членів добровільних пожежних дружин, страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, фінансових ризиків.

У 2007 році Компанія розпочала більш активно працювати з приватними клієнтами, про що свідчить зростання кількості договорів. Відбулося повне оновлення корпоративного стилю та переглянуто стратегії розвитку. Сьогодні «АСКО-Медсервіс» є універсальною страховою компанією, здатною надавати якісні страхові послуги як приватним, так і великим корпоративним клієнтам.
Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» отримала найвищу рейтингову оцінку серед страхових компаній України, увійшовши до «Золотого фонду» страхового ринку у 2007 році за показниками: платоспроможність та відкритість компанії. Даний рейтинг провів Рейтинговий центр «Експерт Україна».
«АСКО-Медсервіс» також займається благодійністю та підтримує освітні заходи. Зокрема, в 2007 році Компанія надала допомогу благодійному фонду  соціального захисту ветеранів Великої вітчизняної війни міста Києва, була одним із спонсорів проведення інтелектуальної гри зі страхування серед студентів Київського національного торговельно-економічного університету.

У 2008 та 2010 роках Страхова компанія виступала спонсором Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхування».

У 2009 році Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» збільшила розмір статутного капіталу до 15,12 млн грн.

З 2012 року, згідно з вимогами українського законодавства до фінансової звітності, Страхова компанія перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності. Крім цього, наша компанія перша серед учасників ринку отримала ліцензію на обов’язкове страхування відповідальності нотаріусів.

Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» отримала кредитний рейтинг (рi)uaB+ (кращий середнього з рейтингів спекулятивного рівня) за даними кредитних рейтингів та показників діяльності страхових компаній за 9 місяців 2013 року згідно з дослідженнями Інституту Аналізу Ризиків.

Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» отримала ліцензію на добровільне страхування цивільно – правової відповідальності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за шкоду, яку може бути завдано у зв’язку з виконанням його професійних обов’язків від 15.07.2014р. Зазначимо, що наша компанія першою серед учасників страхового ринку отримала дану ліцензію, обґрунтувала законні умови страхування відповідальності арбітражного керуючого

У травні 2014 року страхові представники «АСКО-Медсервіс» у Західному регіоні розпочали ініціативу збору коштів на потреби української армії. Починаючи з серпня Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» поширила дію акції на всі регіони України.

Восени 2014 року Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» підтримала проведення Міжнародної студентської олімпіади зі страхування та управління ризиками,  яка проходила у Мінську.

У 2015 році Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» збільшила розмір статутного капіталу до 25,2 млн грн, стала учасником професійного об’єднання Асоціація Страховий бізнес. У грудні 2015 року розробили новий вид страхування – добровільне страхування відповідальності державного реєстратора відповідно до Закону України 834-VIII від 26.11.2015 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Щороку Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» бере участь у рейтингу страхових компаній «Insurance TОР», який проводиться Українським науково-дослідним інститутом «Права та економічних досліджень». За основними показниками діяльності компанія потрапляє в список 100 найуспішніших страховиків. Дані рейтингу оновлюються на нашій сторінці

Наші нагороди

LSOU

Почесна відзнака Ліги страхових організацій України «За вагомий внесок у розвиток страхування

  
2007TOP100

Сертифікат учаснику рейтингу «ТОП-100. Кращі компанії фінансового сектору України» за 2007 рік
від видавництва «Економіка»

  
podyaka

Подяка Страховій компанії “АСКО-Медсервіс” за допомогу українським військовим у зоні АТО від благодійної організації “Фонд Руєвит”

  
2007podyakaVVV

Подяка Голові Правління Демченку Р.М. від Благодійного фонду соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни м. Києва

  
2007kredytuv

Диплом Учасника ІІ Спеціалізованої Виставки – Форуму «Кредитування, Страхування та Нерухомість – 2007»

  
2007podyaka

Подяка колективу страхової компанії «АСКО-Медсервіс» за сприяння в організації та проведенні Інтелектуальної он-лайн гри з фінансів та страхування, яка присвячена видатному вченому в галузі страхування Михайлу Семеновичу Клапківу

  
2008gramota

Грамота за участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Страхування»

  
2010olimpiada

Подяка Страховій компанії «АСКО-Медсервіс» За сприяння в організації та проведенні III Всеукраїської студентської олімпіади з дисципліни «Страхування»

  
2014podyakaMITSO_stud_olimp

Подяка Страховій компанії «АСКО-Медсервіс» за партнерську підтримку в організації та проведенні Міжнародної студентської олімпіади зі страхування й управління ризиками та вагомий внесок у розвиток страхової культури молоді. 12-14 листопада 2014 р.