Онлайн розрахунок і оформлення поліса Автоцивілки « Страхова компанія "АСКО-Медсервіс"
(050) 342 17 90
(044) 247 40 70 0 800 500 788

Онлайн розрахунок і оформлення поліса Автоцивілки

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («Автоцивілка») здійснюється з метою відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та/або майну потерпілих внаслідок ДТП, що сталася за участю забезпеченого транспортного засобу на території України, та захисту майнових інтересів страхувальників.

Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» здійснює цей вид обов’язкового страхування відповідно до Ліцензії Серії AГ №569308 від 20.01.2011 та є членом Моторного транспортного страхового бюро України.

Страхова сума на одного потерпілого становить:

1) у разі завдання шкоди життю та здоров’ю потерпілого – 200 000 грн;

2) у випадку завдання шкоди майну потерпілого – 100 000 грн.

Дія поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності поширюється на будь – яку особу, яка на законних підставах експлуатує транспортний засіб, зазначений в полісі «автоцивілки». 

Сервіс онлайн страхування надає офіційний партнер СК “Аско-Медсервіс” – компанія “LuckyWood”.

Це необхідно знати купуючи Автоцивілку (ОСАГО)

Для чого необхідний поліс Автоцивілки?

Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власника автомобіля, простими словами обяв”язкове страхування на автомобіль Автоцивілка – це обов’язковий вид страхування, який регламентується Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Простіше кажучи, кожен власник автомобіля повинен мати страховку Автоцивілку, що б у нього був впевнений фінансовий захист у разі ДТП.

Що покриває Автоцивілка.

Купуючи страховку на авто автоцивілка ви страхуєте свою відповідальність при ДТП. Таким чином, якщо ви потрапили в ДТП і вас визнали винуватцем аварії, страхова виплата буде зроблена страховою компанією другому учаснику дорожньої пригоди.

Яку суму покриває обов’язкова страховка.

На сьогоднішній день страхові суми виплат регламентовані в таких розмірах:
– по майну (ремонту транспортних засобів і іншого пошкодженого майна) – 100 000,00 грн. (Сто тисяч гривень)
– по здоров’ю – 200 000,00 грн. (Двісті тисяч гривень) на кожного потерпілого

Які документи необхідні для оформлення поліса автоцивілки.

Для оформлення обов’язкової страховки для автомобіля вам буде потрібно водійське посвідчення, техпаспорт на авто, ідентифікаційний номер.
У разі відсутності під рукою водійського посвідчення, ви можете ввести дані паспорта громадянина України.
Для пільгових категорій (пенсіонери, учасники бойових дій і т.д.) необхідно буде ввести дані відповідних спеціальних документів, що посвідчують їх належність до тієї чи іншої категориї пільговиків.

Які знижки передбачені пільговикам

Згідно з чинним Законодавством, для пільгових категорій громадян передбачені наступні розміри знижок при оформленні Автоцивілки. пенсіонери, інваліди другої та першої групи, Учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи 1-ї та 2-ї груп, учасники війни – мають право скористатися знижкою в розмірі 50% від вартості поліса.

Як оформити поліс Автоцивілки?

Для оформлення поліса вам знадобиться 5-7 хвилин вільного часу і необхідні документи. Все що необхідно зробити – це розрахувати вартість автоцивілки в калькуляторі попередньо вказавши об”эм двыгуна автомобиля, місце його реєстрації і ваш беаварійний стаж. Після чого ви обираєте зручний спосіб оформлення і спосіб доставки поліса.

Скільки коштує доставка страховки?

Доставка договорів страховка по м.Києву здійснюється безкоштовно. У регіони вартість доставки автоцивілки розраховуються згідно тарифів нашого логістичного партнера «Нова Пошта», в середньому, ця вартість складає в діапазоні 25-40 гривень.

Як я можу оплатити договір страхування?

Оплата договорів страхування автоцивілка здійснюється наступними методами, а саме:
– Картками VISA \ Mastercard
– Готівкою кур’єру при отриманні по м.Київ
– Готівкою у відділенні “Нова Пошта”

Який час роботи сервісу онлайн страхування?

Ми приймаємо і обробляємо замовлення з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. У вихідний день ви можете оформити замовлення на страховку, ми опрацюємо його в першу чергу в понеділок і передамо нашим службам на доставку поліса страхування.

Чи можу я оформити електронний поліс автоцивілки?

Наші фахівці вже готують інтеграцію з оформлення електронного поліса автоцивілки (ОСЦПВ) на нашому сайті. Найближчим часом дана опція буде доступна в розділі Автострахування.

У чому особливість електронного полісу страхування авто?

Аналогічно з авіа та залізничними квитками поліс страхування має цифровий вигляд і на відміну від паперового доставляється відразу клієнту на імейл. Електронний поліс ОСАГО має аналогічну юридичну силу і діє рівносильно з паперовим бланком. Після оформлення електронного полісу ви можете зберігати його у себе в телефоні або роздрукувати на звичайному аркуші А4 і возити з собою в автомобілі.