Зелена карта « Страхова компанія "АСКО-Медсервіс"
(050) 342 17 90
(044) 247 40 70 0 800 500 788

Зелена карта

Карта міжнародного автомобільного страхування (International motor insurance card) називається Зеленою карткою завдяки кольору бланку поліса.

Зелена карта” – це єдина Міжнародна система страхування цивільної відповідальності власників (водіїв) транспортних засобів, які виїжджають за кордон, перед третіми особами за шкоду, спричинену цими транспортними засобами.

Україна долучилася до цієї системи у 1997 році. Поліс “Зелена карта” дійсний тільки для транспортних засобів, зареєстрованих в Україні.

Згідно з ст. 16 Закону України „Про страхування” водій автомобіля, який виїжджає за межі України, зобов’язаний придбати „Зелену картку”, без якої він не зможе перетнути державний кордон.

Сервіс онлайн страхування надає офіційний партнер СК “Аско-Медсервіс” – компанія “LuckyWood”.

Популярні питання про страховку “Зелена Карт”

Що таке страхування Зелена Карта

Договір обов’язкового страхування для автомобілів Зелена Карта – це особливий вид страхування, який необхідний для безперешкодного перетину кордону в напрямку країн СНД чи Європи на автомобілі. При його відсутності ви просто не зможете перетнути державний кордон України.

На кого необхідно оформлювати Зелену Карту

Зелена Карта, або як ще часто називають “Green Card для Авто”, оформляється безпосередньо на автомобіль вказуючи в полісі одного з водіїв. Звертаємо увагу, що дія страховки Зелена Карта поширюється на всіх водіїв які будуть керувати автомобілем на території іншої країни.

Що покриває Зелена Карта?

Страховка Зелена Карта покриває можливі збитки які ви можете нанести в разі ДТП. Таким чином, Зелена Карта – це міжнародний аналог страховки “Автоцивілки”.

Як вибрати Зелену Карту в залежності від країни поїздки

Страхування Зелена Карта для автомобілів діляться на два типи, перший тип поширює свою дію на країни СНД, а саме Росію, Білорусь, Молдову. Другий тип страхування призначається для всіх країн Європи. У разі якщо ви подорожуєте в Європу транзитом через країни СНД, вам буде достатньо мати в наявності страховку Зеленої Карти для Європи.

На який термін оформляється Зелена Карта

Страховка оформляється з мінімальним терміном на 15 днів і до 1 року включно.

Що робити в разі ДТП в Європі або СНД

У разі ДТП за кордоном насамперед вам необхідно викликати необхідні спец служби, основним телефонним номером поліції для країн СНД і Європи є телефонний номер 112. Після приїзду поліції необхідно передати відривний корінець зеленої карти потерпілому і у термін двох днів телеграмою повідомити свою страхову компанію про ДТП в довільній формі, обов’язково вказавши місце ДТП, учасників, транспортні засоби та максимально описавши деталі події.

Які ліміти покриває страховка Зелена Карта

У кожній країні ліміти виплат по Зеленій Карті визначаються на законодавчому рівні країни учасника системи “Зелена Карта”, єдиного ліміту просто не існує. Ознайомитися з таблицой мінімальних виплат Ви можете перейшовши за цим посиланням.

Як оформити Зелену Карту.

Оформити страховку “Зелена Карта” ви можете у онлайн з будь-якого міста України, з Києва, Харкова, Одеси і т.д. Все що вам потрібно це вказати необхідний термін, вибрати тип транспортного засобу і вказати регіон виїзду. Після заповнення анкети або телефонної заявки, договір буде доставлений в найкоротші строки.

Доставка договорів Зелена Карта

Доставка Зеленої Карти і її відправка здійснюється в робочі дні з 9:00 до 18:00. Доставка по м.Київ здійснюється як правило день в день. У регіони страховки відправляються компанією партнером “Нова Пошта” в день замовлення. Сплата доставки в регіони за відбувається з тарифами “Нова пошта”

Рекомендації при покупці поліса Зелена Карта для авто

Купуючи страховку Зелена Карта ми рекомендуємо додатково оформити договір туристичного страхування (медичний поліс страхування) це допоможе уникнути фінансових витрат в разі настання непередбачених подій пов’язаних з вашим здоров’ям. Ознайомитися з вартістю і оформити туристичну страховку онлайн ви можете перейшовши за посиланням.